Festiwalowe dodatki – w tych nie przejdziesz niezauważona

Wiosną i latem na świecie odbywają się różnorakie festiwale, a wśród nich również imprezy muzyczne. Wspaniała atmosfera i ciepłe noce sprawiają, że chcemy spędzić czas tam bez codziennych obowiązków natomiast z większą ilością spokoju. Skoro więc na takie właśnie propozycje chcemy się wybrać trzeba będzie również pomyśleć o odpowiedniej estetyczne.

Moda festiwalowa nieco różni się od tego co na co dzień będziemy zakładać do pracy. Stawia się na kolor, energię i pełnię życia, którą chce się pokazać. Moda na festiwal musi być wyrazista, zauważalna, dobrze oceniana przez innych. Na ten czas delikatną biżuterię chowamy do szafy a wybieramy inne opcje dodatków.

Lenonki

Najmodniejsze od lat okulary, okrągły kształt. Prezentują się dobrze przy różnych stylizacjach. Ich nazwa pochodzi od znanego muzyka Johna Lennona. Są to okulary dostępne w różnych kolorach i oprawach, sprawdzą się świetnie na taką muzyczną imprezę.

Festiwalowe dodatki

Kapelusz słomkowy

Kiedyś jako symbol obciachu, obecnie bardzo ciekawa propozycja, na jaką można się zdecydować, gdy chodzi o to co będzie wyglądać doskonale na festiwalach muzycznych. Zestawiony ze stylem boho czy jeansowymi ogrodniczkami będzie idealną opcją

Torebka na pasku

Taka torba będzie przede wszystkim praktyczna, ponieważ uda się tam zmieścić to wszystko co nam będzie potrzebne. Jednocześnie oczywiście chcemy mieć pewność, że nie będziemy okradzeni, dlatego odpowiednie uporządkowanie także ma bardzo duże znaczenie i musi być brane pod uwagę.

Pleciona bransoletka

Im więcej plecionych, kolorowych bransoletek tym lepiej. jedna nie zaprezentuje się dobrze, dopiero cały zestaw dawał będzie świetny efekt. Połączenie takie robi wyjątkowe wrażenie. Poza ulubionymi kolorami można takżę wybierać różne materiały z jakiego taka bransoletka będzie przygotowana. Na letnie upalne dnia lepiej jednak rezygnować z tworzyw sztucznych na rzecz bawełny czy skóry.

Złote tatuaże

Cenione między innymi przez gwiazdy jak Beyonce, Rosie Huntington-Whiteley czy Alessandra Ambrosio. Wydaje się, że dla nas właśnie festiwale będą takim momentem, gdy będzie można je wykorzystać, wypróbować, potem szybko je zmyjemy wodą i mydłem, dlatego idąc do pracy już nie będziemy musieli ich mieć.

O serwisie

Moda w zasięgu ręki

Galanteria skórzana to nieodłączny element każdej kobiety

Sprawdź jak wybrać idealną torebkę oraz dodatki

Odśwież swój styl razem z nami

 

Kontakt

kontakt@disegno-galeria.pl

Galeria