Minitorebeczka – jaka i dla kogo?

Minitorebeczka świetnie będzie zastępować nam pojemną torbę, gdy mamy mieć przy sobie jedynie podstawowe dokumenty, klucze czy telefon. Można zabrać ją do kina oraz teatru, na spacer czy spotkanie z bliską osobą. Jaką torebkę mini wybrać?

Czy warto mieć torebkę w wersji mini?

Oczywiście warto mieć taką torebkę. Ponadczasowych dodatków wykonanych z należytą starannością nigdy nie będzie zbyt wiele. Można wybrać niewielkie modele, które spotka się w wersji mini albo takie zwane puzderkami. Wzrok może jednak przyciągnąć nie tylko małe akcesorium ale także duże torby shopper bag, które zaczęły obecnie przygotowane w mniejszej wersji.

Wiele kobiet, które ma oczywiście duże przywiązanie do pojemnych toreb powstrzymuje przed zakupem pytanie o to jak praktyczna będzie niewielka torebka. Wystarczy jednak, że na taką torebkę się zdecydujemy i szybko zobaczymy, że nie będzie to propozycja, która jest niepakowana. Największą jej zaletą będzie to, że jest to uniwersalna propozycja. Wiele modelu pasuje do luźniejszych stylizacji i strojów zakładanych do biura oraz ubrań. Niewielka kopertówka z paskiem to prawdziwa gratka, ponieważ można ją zestawić z różnymi stylizacjami.

Gdy zdecydujemy się na niewielką torebkę warto pamiętać, że pasuje ona do filigranowych kobiet, które mogą sobie w ten sposób dodać nieco kilogramów. Jeśli chodzi o kobiety, które mają krągłości raczej należy unikać takich modeli, które również są zaokrąglone. Idealne dla takich właśnie kobiet będą takie torebki, w których będziemy mieli wyraźne kanty

Małe torebki damskie

Przegląd torebek w wersji mini

Torebka saszetka znanych marek to ciekawa propozycja, która wielu osobom może przypaść do gustu. Sportowy krój będzie pasował do dzianiny dresowej w odsłonie nietypowej. Saszetkę będzie można założyć do dresowej sukienki na co dzień.

Torebka portfel to ciekawy dodatek, który będzie miał właściwie formę podwójnej roli jaką będzie spełniać. Z jednej strony w ciągu dnia może być to portfel tak by na wieczór będzie to prawdziwa torebka wizytowa, którą będzie można zabrać na różne imprezy i rzeczywiście dobrze się to sprawdzi.

Minitorebka wizytowa to rozwiązanie popularne od kilku sezonów. Chodzi o specjalne szkatułki, gdzie będziemy mieli wszystko co będzie nam potrzebne pod ręką. Wybierając się na przedstawienie czy koncert w filharmonii będzie to dobre rozwiązanie.

Niewielka torebka sportowa to zawsze świetna propozycja, która będzie odpowiednia dla nastolatek oraz aktywnych studentek. Świetnie pasuje także jako dodatek do causalowych stylizacji starszych nieco kobiet. Można się bez obaw decydować na tą właśnie propozycję.

O serwisie

Moda w zasięgu ręki

Galanteria skórzana to nieodłączny element każdej kobiety

Sprawdź jak wybrać idealną torebkę oraz dodatki

Odśwież swój styl razem z nami

 

Kontakt

kontakt@disegno-galeria.pl

Galeria