Zamszowe torebki na wieczorne wyjście

Torebkę określa się jako królową damskich akcesoriów i jeden z najważniejszych dodatków, to element niezbędny, który kobieta musi mieć. Torebka wyraża styl życia, upodobania czy też będzie określać wygląd. Obecnie oferowane nam torebki są zróżnicowane i każda kobieta może szukać czegoś atrakcyjnego dla siebie.

Rozmiar torebki

Można mówić w tym względzie o jednej zasadzie. Im mniejsza będzie torebka tym bardziej elegancka. Dlatego spokojnie można powiedzieć, że na jakieś eleganckie wyjścia do wieczorowego stroju trzeba wybierać torebki minimalnej wielkości. Jeśli czeka nas jakieś luźne wyjście, wychodzimy na zakupy spokojnie można wybrać torebkę typu worek.

Funkcjonalność torebki

Czasami mówi się, że w damskiej torebce będzie wszystko. Dlatego właśnie taką ważną kwestią będzie wybranie torebki, która będzie pozwalała na zachowanie stosunkowe porządku. W końcu kobieta zabiera tam rzeczy, które będą jej potrzebne. Właśnie z tego powodu funkcjonalność jest ważna i także musi być brana pod uwagę.

Buty w kolorze torebki?

Jeśli myślicie, że buty muszą być w kolorze torebki to już przeszłość i taka zasada już od dawna nie obowiązuje. Buty i torebka w tym samym odcieniu to nuda. Warto bawić się zestawami różnych barw i stylów, by mieć spójną ale zaskakującą stylizację.

Torebki zamszowe

Styl torebki

Torebka zamszowa podobnie jak buty może podkreślić charakter danej stylizacji, dlatego ważne będzie jej dobieranie z dużą starannością z wzięciem pod uwagę tego jaki będzie na ten dzień wybrany zestaw ubrań.

Shopperka od lat na topie

Jeśli nie wybieramy się na elegancki bal ale z kimś do kina to raczej wybierzemy jakąś luźniejszą stylizację, w takiej sytuacji dobra shopperka z zamszu będzie dobrym wyborem i na pewno będziecie z niej zadowolone.

Zamszowa w stylu boho

Styl boho budzi coraz większe zainteresowanie, jest coraz modniejszy i dlatego nie ma się co dziwić, że także zamszowe torebki w takim właśnie stylu są nam obecnie proponowane i świetnie się sprawdzają. Ciekawie wykończone torebki z frędzelkami z zamszu będą pasować do różnych stylizacji.

Do ręki czy na ramię?

Jeśli ktoś zastanawia się czy torebka na ramię czy do ręki to wiele zależy od sytuacji. Jeśli stawiamy na małą elegancką torebkę to oczywiście wybieramy taki model, który będzie do ręki, jeśli jednak kobieta chce mieć luźniejszą stylizację, która będzie na każdy dzień to wtedy potrzebna będzie nam większa torebka i zasadniczo lepszym rozwiązaniem będzie model na ramię. Dlatego wybór torebki zależeć będzie od okoliczności.

O serwisie

Moda w zasięgu ręki

Galanteria skórzana to nieodłączny element każdej kobiety

Sprawdź jak wybrać idealną torebkę oraz dodatki

Odśwież swój styl razem z nami

 

Kontakt

kontakt@disegno-galeria.pl

Galeria