Jak dobierać torbę do ubrania? – 7 praktycznych rad

Kiedyś to wszystko było łatwiejsze, wybierano torebkę do bitów i kolorem i fakturą. Dziś to już wygląda inaczej, sprawa jest bardziej skomplikowana. Torebka nie musi być taka jak buty, ale musi być komponowana z resztą stroju. Można torebkę dopasować do apaszki, szalika czy rękawiczek.

Pamiętajmy, że torebka to ważny dodatek do kobiecego stroju, dlatego przywiązuje się do niego taką uwagę.

Do butów? Niekoniecznie!

Jak już mówiliśmy dawniej wybierano torebkę pod buty. Obecnie już niekoniecznie tak trzeba robić spokojnie można postawić na liberalne podejście do tej kwestii, torebka ma być dobrze komponowana z całością stylizacji, może nawiązywać do jakiegoś dodatku kobiecego stroju.

Dobieraj torbę do sylwetki

Wybierając torebkę na pewno trzeba brać pod uwagę jaką się ma figurę. Jeśli ktoś będzie niski, do tego drobną budowę ciała wtedy trzeba będzie unikać dużych torebek i na długich paskach. Najlepiej będzie wybrać coś w średnim rodzaju, by torebka nie przytłaczała. Puszyste panie mogą brać pod uwagę duże torebki w różnym kolorze, które odciągnąć wzrok od nie do końca udanej figury.

Zawsze z umiarem

Jeśli mamy sukienkę we wzory to lepiej wybrać sukienkę, która nie będzie szczególnie zdobiona, zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie coś delikatniejszego, jednolitego, gdy sukienka będzie jednolita wtedy będzie można zdecydować się na torebkę, która będzie wyrazista z różnorakimi dodatkami.

Dopasowana stylizacja

Co do czego pasuje?

Torebki w stylu workowym będą pasować do stylizacji boho, do luźnych tunik czy spodni dzwonów. Kopertówka pasować będzie oczywiście do stroju eleganckiego, na moment, gdy nie będzie trzeba zabierać ze sobą zbyt wielu rzeczy. Do klasycznego stroju można także wybrać torebkę w średniej wielkości.

Zmiana torebki zmienia stylizację

Warto również pamiętać o tym, że stylistyka jaką mamy w dużej mierze będzie związana właśnie z tym jaką mamy torebkę, dlatego ten element powinno się brać pod uwagę. Zmiana torebki tak naprawdę może w duże mierze wpływać na zamianę całej stylizacji i dlatego ten element powinno się brać pod uwagę. Można mieć jeden strój a po zmianie torebki jego estetyka będzie inna.

Wybieraj te z porządnego materiału

Wybierając torebkę starajmy się szukać dobrych jakościowo produktów. mamy obecni różne propozycje, ale niezależnie od tego zawsze idealnie sprawdzają się torebki ze skóry naturalnej, które nie tylko świetnie będą wyglądać, ale będą również wyjątkowo wytrzymałe i nawet po latach będą pasować do tego, by je ze sobą zabrać. Jeśli zainwestujemy w torebkę na pewno będzie to dobry wydatek.

O serwisie

Moda w zasięgu ręki

Galanteria skórzana to nieodłączny element każdej kobiety

Sprawdź jak wybrać idealną torebkę oraz dodatki

Odśwież swój styl razem z nami

 

Kontakt

kontakt@disegno-galeria.pl

Galeria