Torba dla licealistki do 100 zł

Dość trudnym pytaniem będzie czy wybrać torbę czy plecak. Jeśli takie pytanie pojawia się w głowie licealistki można powiedzieć, że wiele jest ciekawych toreb i tam właśnie warto szukać dla siebie atrakcyjnych propozycji.

Cechy najlepszej torby dla nastolatki

Torba dla licealistki musi być pojemna oraz odpowiednio wygodna. Uczniowie ze szkół średnich wiele czasu spędzają w szkole i dlatego warto mieć taką torbę, gdzie spokojnie mieścić się będą różne propozycje, a pośród nich między innymi właśnie książki, zeszyty. Jeśli nie chcemy przeciążać kręgosłupa wydaje się, że dobra torba będzie świetnym rozwiązaniem. ważny będzie nie tylko szeroki pasek do noszenia na ramię ale również sposób noszenia torby.

Najlepiej co jakiś czas zmieniać będzie ramię. Nastolatka może mieć kilka toreb do swojej dyspozycji, w dni, gdy lekcji będzie więcej można się zdecydować na większą torbę, gdy będą dni z mniejszą ilością lekcji to bez wątpienia będzie można zdecydować się na propozycję takie jak mniejsza torba.

Jakie więc torby za mniej więcej 100 złotych mogą się dobrze sprawdzać?

Oczywiście kobieta, szczególnie nastolatka zawsze podąży za trendami, dlatego zamiast wybierać plecak idziemy w kierunku modnej torby. Powinna być duża, pojemna, wygodna i dlatego co jakiś czas pojawiają się modne od jakiegoś czasu shopper bag.

Torba dla nastolatki

Listonoszka

Nieco mniejszą opcją może być listonoszka, która również dobrze się sprawdza, ponieważ to co najważniejsze to fakt, że będzie mieścić format A4, a wiec dokumenty i większe zeszyty bez problemu dotrą na miejsce w dobrym stanie.

Torba żelowa

Torba żelowa to nowa opcja, szczególnie w pudrowych albo też neonowych kolorach. To taka estetyka, która od jakiegoś czasu cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Obok klasyki zawsze będzie można się także zdecydować na propozycje takie jak torba pikowana, która staje się tak naprawdę wyjątkową formą współczesnej klasyki. Takie torebki pojawiają się w kolekcjach najsłynniejszych projektantów.

Torba worek

Torba worek to coś na kształt wyjątkowej, nonszalanckiej alternatywy dla szkolnej torby czy plecaka. W takiej torbie będzie mogło się znaleźć praktycznie wszystko, ale może być pewien problem z uporządkowaniem. Kuferek to torba, która ma wyjątkowo szykowny krój i na pewno będzie dobrze wyglądać. Można tutaj wiele zmieścić i najczęściej będzie tam lepsze uporządkowanie. Modne są także torby płócienne, ekologiczne, które od jakiegoś czasu stają się coraz modniejsze i coraz częściej można się z nimi spotkać.

O serwisie

Moda w zasięgu ręki

Galanteria skórzana to nieodłączny element każdej kobiety

Sprawdź jak wybrać idealną torebkę oraz dodatki

Odśwież swój styl razem z nami

 

Kontakt

kontakt@disegno-galeria.pl

Galeria