Im większa, tym lepsza – do czego pasuje duża torba miejska?

Idealna damska torebka będzie mieścić wszystko co jest najbardziej potrzebne, a jednocześnie będzie ładna i pasować może do większości naszych rzeczy. Modelem, który spełni oczekiwania będzie duża miejska torba, która nazywana jest również jako shopper. Warto poznać różne wariacje na temat takich toreb.

Za co kochamy duże, miejskie torby?

Duża torebka miejska od kilku lat jest najchętniej wybieranym modelem przez większość kobiet. Cieszy się bardzo dużym powodzeniem z kilku różnych powodów. Przede wszystkim jest to rozwiązanie modne oraz stylowe. Trend jaki występuje w Polsce rozpoczął się od Anny Kuczyńskiej a dalej również inne polskie marki. Niestety czasem inspiracja znanym modelem nie jest zbyt widoczna.

Kobiety lubią shoppery, również dlatego, że chcą mieć pod ręką dosłownie wszystko, w dużej torbie znajdzie się więc wiele tych różnych rzeczy. Można tam mieć lunchbox, termos z kawą, kosmetycznę czy laptop, można także będzie zabrać również strój siłownię. Nie musimy nosić dwóch czy trzech toreb, ponieważ w jednej będziemy mieli wszystko co jest potrzebne

Rodzaje shopperów

Istnieje kilka różnych miejskich toreb. Najbardziej popularnym będzie materiałowy shopper z dwoma długimi rączkami. Może być gładki, we wzorki ale najbardziej popularne modele są te w stonowanych kolorach takich jak czerń, szarość czy granat. Jest najbardziej na luzie, lekki jak piórko, idealny na każdy dzień.

Shopper torebki

Bardziej elegancka wersja to shopper ze skóry naturalnej czy też ekoskóry. Naturalna skóra pasuje najbardziej do eleganckich stylizacji. Interesującą alternatywą jest także torba z gumy, która będzie ciekawym rozwiązaniem dla wymagających klientek, które stawiają na nowoczesne rozwiązania.

Czy shopper jest dla każdego?

jednak nie każdemu taka torba będzie pasować. Nie jest to między innymi dobre rozwiązanie dla szczupłych kobiet i niskich, które po prostu zostaną przez taką bardzo dużą torbę skutecznie przytłoczone.

Do czego nosić?

Miejski shopper to ciekawa stylizacja, która będzie pasować praktycznie to różnych stylizacji. Można mówić o propozycjach miejskich i causalowych. Pasować może do wełnianego płaszcza czy też puchowej kurtki. Będzie można zestawić taką torbę z botkami, kozakami czy sneakersami. Zarówno mini jak i dłuższa rozkloszowana sukienka będzie interesującą propozycją.

O serwisie

Moda w zasięgu ręki

Galanteria skórzana to nieodłączny element każdej kobiety

Sprawdź jak wybrać idealną torebkę oraz dodatki

Odśwież swój styl razem z nami

 

Kontakt

kontakt@disegno-galeria.pl

Galeria