Frędzle w roli głównej

W bieżącym sezonie okazuje się, że w roli głównej pojawiają się frędzle. Ubrania i dodatki z frędzlami można śmiało określić jako must have kobiety, która chce być modna. Czym więc należy się kierować przy wyborze torebki?

Jak nosić frędzle?

Frędzle będą trafiać w gust miłośniczek stylu boho, westernowego czy hippie i mody lat 70tych. Łatwo wypatrzeć wiele ciekawych propozycji toreb i torebeczek, gdzie właśnie pojawiają się także frędzle, które jak się okazuje są ciekawym dodatkiem. Mogą one zostać zestawione między innymi z botkami na płaskim obcasie, delikatnych sandałków na szpilce czy też niebanalnych kozaków.

Stylowe torebki

Frędzle mogą być takim elementem, który będzie dawał stylizacji świeżość i zadziorność, pojawi się nutka szaleństwa i pięknie zdobione kamizelki czy spódniczki. Na festiwalu rockowym właściwie będzie można powiedzieć, że frędzle są rzeczywiście podstawowym elementem stylistyki i muszą się koniecznie tam właśnie znaleźć.

Przede wszystkim… torebki z frędzlami

Jeśli kobieta lubi zmieniać styl i nie szaleć z różnymi dodatkami to może się właśnie okazać, że dla niej torebka z frędzlami będzie najlepszym wyborem.

Wydaje się, że takie właśnie zestawienie będzie udane i będzie można potraktować je pozytywnie. Torba, która ma dodatkowo ciekawe zapięcie będzie się wyróżniać i do różnych stylizacji będzie można je zostawić.

Okazuje się, że czasami jeden detal może być decydujący i stylistyka takiej torebki od razu się zmieni, będzie dużo lepsza, będzie można potraktować ją rzeczywiście pozytywnie. Torby z frędzelkami w wyrazistych kolorach to rzeczywiście wiele różnych opcji, na jakie można się zdecydować. jeśli kobieta nie obawia się szaleństwa ze stylizacjami to ciekawe kolory torebki na pewno będą dobrym wyborem.

Torebki z frędzlami na różne okazje

Obecnie torebki z frędzlami również pojawiają się w różnych stylizacjach znajdziemy więc takie, które prezentują się jako udana nowoczesna stylistyka jak i też takie opcje, które przede wszystkim charakteryzują się tym, że pasują do sportowych stylizacji. Wybór może paść na różne rozwiązania i jeśli się nimi zainteresujemy uda się dopasować coś do własnych oczekiwań. Obok torebki będzie można także zdecydować się na zestawienie, w którym pojawią się także ciekawe buty z frędzelkami.

O serwisie

Moda w zasięgu ręki

Galanteria skórzana to nieodłączny element każdej kobiety

Sprawdź jak wybrać idealną torebkę oraz dodatki

Odśwież swój styl razem z nami

 

Kontakt

kontakt@disegno-galeria.pl

Galeria