Torebka podkowa – do jakich stylizacji pasuje?

Mamy takie rzeczy, których nieposiadanie praktycznie nie przystoi prawdziwej damie. To nie tylko dobre maniery, to przede wszystkim elegancka odzież i dodatki. Jeśli mówimy o akcesoriach to wydaje się, że takim obowiązkowym elementem będzie torebka podkowa. Bez względu na panujące wokół trendy, ten fason torebki będzie się sprawdzać w każdej sytuacji.

Torebka podkowa to przede wszystkim elementem, który świetnie się sprawdza. Przede wszystkim liczyć można na jej stosunkowo niewielkie rozmiary. Ten fason torebki dostępny będzie w dwóch wielkościach a więc małej i średniej. Na rynku mamy przygotowane różne modele, mamy tam takie sportowe, dziewczęce jak i też różne propozycje o eleganckim charakterze. Poniżej podamy więc w jakich stylizacjach może się to świetnie sprawdzić.

Nieodłączny dodatek stylizacji boho

Tam gdzie postawi się na połączenie bohemy z hipisami i amerykańskim luzem możemy mówić o modzie w stylu boho. Czy można sobie wyobrazić stylizację, gdzie torebka podkowa będzie lepsza niż właśnie tutaj? W towarzystwie luźnego kolorowego stroju zamszowa podkowa to zawsze wybór idealny, który będzie prezentował się fantastycznie.

Hippie zawsze na topie

Pomimo tego, że wielu czytelników nie doświadczyło kolorowych lat sześćdziesiątych to jednak wydaje się, że to taki moment, w którym styl hippie będzie dobrym wyborem.

Stylizacja damska

Obecnie widać, że cieszy się on sporą popularnością i wiele osób idzie w tym kierunku. Można połączyć torebkę podkowę z ciekawymi spódniczkami i barwami, które będą prezentować się rzeczywiście świetnie.

Księżniczka Disneya

W młodych latach chyba każda dziewczynka marzy o tym, by zostać księżniczką. Dlatego nie ma się co dziwić, że dalej idziemy w tym kierunku i takie stylizacje mogą wzbudzić zainteresowane. Można więc postawić na taką stylizację i zabawić się w księżniczkę. We współczesnym wydaniu sprawdzać się będzie krótka tiulowa spódnica, którą łączymy z kurtką bomberką i do tego zestawiamy różową podkowę.

Sportowy casual

Swoboda w nieobowiązującym stroju to ważniejsza sprawa niż inne kwestie. Jeansy nawet rurki są świetnym wyborem, ponieważ nie będą krępować nadmiernie ruchów. Do tego oczywiście luźna koszula. Skoro wybieramy taki luźniejsze stylizacje torebkę podkowę również będzie można z nimi zestawić. wybierać można ciekawe wzory geometryczne, które będą dobrze wyglądać.

O serwisie

Moda w zasięgu ręki

Galanteria skórzana to nieodłączny element każdej kobiety

Sprawdź jak wybrać idealną torebkę oraz dodatki

Odśwież swój styl razem z nami

 

Kontakt

kontakt@disegno-galeria.pl

Galeria