Skórzane torebki - jak o nie dbać? [Porady]

Skórzane torebki to taki dodatek, który nigdy nie będzie wychodził z mody. Wysokiej jakości produkt jest oczywiście takim, na który zawsze warto się zdecydować. Zobaczcie na czym to będzie polegać dobra konserwacja torebki ze skóry.

Skórzane torebki - dlaczego warto?

Skoro można mieć wiele chińskich torebek to dlaczego nie zebrać pieniędzy i nie zainwestować ich w jedną udaną skórzaną torbę? Przede wszystkim w modzie nie tylko ilość będzie się liczyć. Wiele radości sprawią nam rzeczy wysokiej jakości, które będą przygotowane pod kątem indywidualnego stylu. Często na co dzień nie ma czasu, by przepakować torbę.

kod rabatowy renee

Dlatego chodzimy z jedną i tą samą, a więc lepiej będzie, jeśli będziemy decydować się na propozycję przygotowywane z dobrej jakościowo skóry, które zawsze będą dobrze wyglądać. Należy sobie powiedzieć, że skórzane torebki to ponadczasowy wybór, który nigdy nie będzie wychodzić z mody. Eleganckie, wybrane w neutralnych barwach rozwiązania sprawdzą się w różnej stylizacji zarówno takiej eleganckiej jak i też nieco luźniejszej. Dodatkowo również pielęgnacja sprawi, że kupiona raz torba będzie służyć nam wiele sezonów.

Damska torebka

Jak dbać o skórzane torebki damskie?

Jeśli chcemy zadbać o skórzaną torebkę nie potrzebujemy mieć specjalistycznych środków. Często najlepiej sprawdzać się będą również produkty, które są łatwo dostępne, czasem nawet te z domowej kuchni.

Zabrudzenia doskonale będzie można usuwać wodą z octem, jednak nie będzie można nadmiernie zmoczyć torebki. Ogrodnicze zabrudzenia albo też tłuste elementy można będzie czyścić również terpentyną albo też sokiem z cebuli. Produkty ze skóry wymagać będą co jakiś czas natłuszczania. W tym celu sprawdzić się może również olejek rycynowy. Jest on delikatniejszy od past, które są przygotowywane pod kątem skórzanych wyrobów i sprawdzi się również przy delikatnych wyrobach. Po wtarciu olejku należy wypolerować.

Jasną skórę będzie można także czyścić delikatnie gumką najlepiej taką z ołówka. Delikatne skóry z węża czy krokodyla potrzebują nieco więcej uwagi. Do czyszczenia takich skór nadaje się piana z białka, wymagają one też częstszego nieco natłuszczenia i dlatego właśnie dobrze się sprawdzą, warto więc wziąć pod uwagę takie naturalne sposoby czyszczenia.

O serwisie

Moda w zasięgu ręki

Galanteria skórzana to nieodłączny element każdej kobiety

Sprawdź jak wybrać idealną torebkę oraz dodatki

Odśwież swój styl razem z nami

 

Kontakt

kontakt@disegno-galeria.pl

Galeria