Rodzaje torebek, które każda kobieta powinna mieć w szafie

Torebka to jedno z podstawowych akcesoriów w szafie każdej kobiety. Najlepiej będzie mieć kilka modeli, by zmienić je w zależności od tego jaką stylizację wybieramy, by nie popełnić modowego faux pas.

Jak wybrać torebkę?

Jeśli decydujemy się na kupno torebki warto brać pod uwagę kwestie estetyczne oraz aspekty o praktycznym charakterze, a więc między innymi to czy będzie odpowiednio pojemna, czy ma odpowiednią liczbę kieszeni. Jeśli zawsze nosimy ze sobą wiele przedmiotów wart się zdecydować na torbę z kilkoma kieszeniami, które będą ułatwiać lokalizowanie. Na spacer sprawdzać się będzie torebka worek, która zmieścić będzie mogła parasol, telefon czy portfel.

Kobieca torebka często musi przechowywać wiele niezbędnych czasem cięższych elementów, powinna mieć wytrzymałe i usztywnione uchwyty, paski, uszy, rączki. Jeśli wolimy mieć wolne ręce, sprawdzi się model do noszenia na ramię z paskiem przedłużanym. Warto także kupować torebkę wyposażoną w rączki i pasek, która może być noszona w różny sposób.

Jakość wykonania

Istotnym będzie również materiał z jakiego będzie wykonana. To właśnie on zdecyduje o jakości. Najlepsze są takie torebki, które przygotowywane są ze skóry naturalnej z podszewką najlepszą z nylonu. Trwałość zapewniają także możne szwy zewnętrzne i wewnętrzne a także zamek błyskawiczny. Rzadko się zdarza, by torebki z ekoskóry były wytrzymałe.

Skórzane torebki

Nie bez znaczenia będzie również kolor. Oczywiste będzie to, że czerń jest taką najbardziej uniwersalną propozycją i pasować będzie do każdej ze stylizacji na różnorakie okazje. Jednak nie trzeba również decydować się także na czarne buty. Nie dopasowujemy już butów do torebki, taki trend nie jest modny.

Jakie torebki warto mieć w swojej szafie?

Klasyczna torebka to rozwiązanie, które sprawdzi się i na co dzień i do pracy. Mamy takie torebki, które są średniej wielkości, dlatego nie będą nam przeszkadzać, a jednocześnie zmieści się tam to wszystko co będzie nam potrzebne i chcemy mieć pod ręką. Idealna torebka ze skóry ma wierzch z tego materiału, w środku znajduje się podszewka oraz kilka różnych kieszonek do przechowywania różnych przedmiotów.

Klasyczny model kupić można od 40 złotych. W damskiej szafie pojawić się powinna także kopertówka wizytowa, a wiec niewielka torebka, która będzie pasować na wyjątkowe okazje, gdy będziemy chcieli zaprezentować. Torebka wizytowa na eleganckie bale powinna mieć niewielki rozmiar i może się charakteryzować skórą lakierowaną.

O serwisie

Moda w zasięgu ręki

Galanteria skórzana to nieodłączny element każdej kobiety

Sprawdź jak wybrać idealną torebkę oraz dodatki

Odśwież swój styl razem z nami

 

Kontakt

kontakt@disegno-galeria.pl

Galeria